Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Black Ladies z Katowic
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Black Ladies z Katowic

Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #1

Witam, czy ktoś był, czy ktoś słyszał o tych władczych,
pięknych Dominach?
bdsm.pl/anonse-dwiedominy.php
Oferują w anonsie bardzo ciekawą formę tresury "weekend
pod obcasem"
  • sluga 40

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #2

Ja znam opinie tylko o jednej a na 80% raczej jest domina kiedyś opisywana na garso, ale mogę też sie mylić.
  • wyjęty z paradoksu
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 11 mies. temu przez . Powód: xxxxxx

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #3

niestety 95%opini na garso to roksa lub odloty.

Dość ładna i kontaktowna taką kiedyś opinie miała na garso cennik chyba 500zł za 1h jak jest ta sama domina wtedy pod innym nickiem.
  • wyjęty z paradoksu
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 11 mies. temu przez . Powód: xxxxxxxx

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #4

Cytuję: (wyjęty z paradoksu)
[quote]dość ładna i kontaktowna taką kiedyś opinie miała na garso teraz widzę duet cenowo już nie tak kolorowo podobno 500zł za 1h ale zeby sie przekonać trzeba zadzwonić za mało opinii jest w tego typu anonsach, bo kazdy raczej busze na odlodatach , garso ewentulnie bankok i nawet na garso ciężko coś znaleść.
chyba ze coś zmieniła bo ma nieco inny profil ale na fotkach prawie jestem pewien że to ta sama osoba tym razem w duecie.
  • wyjęty z paradoksu

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #5

Dzięki za wstępną informację, poszukam jeszcze.
Zainteresował mnie ten anons ze względu na te dłuższe
spotkania/tresury. Jestem "długodystansowcem" i bardziej
interesuje mnie służba Dominie niż krótki seans sado/maso.
  • sluga 40

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #6

Z rozmowy - bardzo konkretne Panie, zdecydowane na stanowczych i konkretnych służących i "chłopców do bicia", ale z tego co wiem nie pogardzą także nowicjuszem.
  • Anzelm

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #7

Dlaczego by miały pogardzić jak im płacisz za to?
  • wyjęty z paradoksu

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #8

wyjęty z paradoksu - Dlaczego by miały pogardzić jak im płacisz za to? ...

bo pieniazki to nie wszystko i jesli to sa Dominy a nie dominki to tez "dobieraja" sobie gosci nie ma tu znaczenia czy nowicjusz czy zaawansowany -jesli cos w tej osobie nie pasuje to Pani odmawia spotkania
ja mam np "czarna liste" i nie ma takiej kasy za ktora bym sie spotkala z osoba ktora sie na niej znalazla

przepraszam,ze nie w temacie i nasmiecilam ale tak mnie jakos telepnelo to zdanie bo wyszlo mi,ze spotykamy sie z kazda lajza byle mial banknot
  • Dora

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #9

"Weekend pod obcasem" - fajna nazwa
  • Johan

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #10

Cytuję: (Dora)
wyjęty z paradoksu - Dlaczego by miały pogardzić jak im płacisz za to? ...

bo pieniazki to nie wszystko i jesli to sa Dominy a nie dominki to tez "dobieraja" sobie gosci nie ma tu znaczenia czy nowicjusz czy zaawansowany -jesli cos w tej osobie nie pasuje to Pani odmawia spotkania
ja mam np "czarna liste" i nie ma takiej kasy za ktora bym sie spotkala z osoba ktora sie na niej znalazla

przepraszam,ze nie w temacie i nasmiecilam ale tak mnie jakos telepnelo to zdanie bo wyszlo mi,ze spotykamy sie z kazda lajza byle mial banknot

Droga Doro mamy okłamywać siebie że dominy robią selekcje może inni użytkownicy w to uwierzą ale ja nie wierzę , oczywiście zdarzają się wyjątki, jak przyjdzie jakiś brudas czy pijak czy psychopata, ale większość uległych to normalni ludzie.
Ale nie wciskajmy ludziom kitu ulegli to żródło utrzymania dla dominek, jest to dochodowy interes bo żadna dominą nie jest instytucją charytatywną , oczywiście mogą zdarzyć sie pojedyńcze przypadki czy romanse, które są nieco inne ale w tym wypadku to zjawisko marginalne.
Z drugiej stony ja nie widzę absolutnie nic złego w komercji o czym wielokrotnie pisałem, ale Doro jak jak słyszę że Nadia czy inna robi selekcje sory to ja wymiękam.
pozdrawiam
  • wyjęty z paradoksu
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 11 mies. temu przez . Powód: aaaaa

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #11

"Wyjęty z paradoksu" ma w oczywisty sposób rację.

Co do wcześniejszego wpisu Dorci to boję się trochę interpretować ale przypuszczam że powodem Dorci wpisu jest fakt że ją "... telepnęło"...

Cytuję: (Dora)
...ale tak mnie jakos telepnelo ...

• szczur
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 11 mies. temu przez .

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 11 mies. temu #12

to moze ja jestem dziwna ale wstepna selekcja jest juz przez fon i srednio 2 na 5 dzwoniacych slyszy propozycje zadzwonienia gdzies indziej z zasady sa to osoby pytajace o sex i domagajace sie zapewnienia o mozliwosci tzw "kontaktow intymnych" oraz te malo taktowne w rozmowie nie twierdze,ze musze lubic pana aby sie z nim spotykac ale osoba z ktora sie umawiam musi reprezentowac okreslony poziom. dla tych co sa na czarnej liscie nie ma odwrotu- sa to osoby ktore podpadly mi na spotkaniu ( a naprawde jestem lagodna i cierpliwa )bo nie widze powodu aby spotykac sie z kims w ramach umartwiania

czasowniku - nie krzycz moze wywalic to w jakies miejsce? bo strasznie nasmiecilam w watku innej Pani przepraszam
  • Dora

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #13

Witam

Byłem wczoraj na ok 4 godzinnym spotkaniu.koszt 1500zl, ale sa Warte wszystkich pieniedzy.jestem doswiadczony w temacie i odwiedzałem już wiele Pań w calej Polsce.teraz juz nie musze szukac.Sa niesamowite.Bardzo piekne i bardzo konkretne.Prawdziwe Dominy.teraz próbuje sie zapisac na weeeknd pod obcasem chociaż strasznei cieżko sie zapisać bo przyjmuja jedeynie do 4-5 osób.maja sprzet i urode.Nie moge o nich zaponiec.Podchodza bardzo indywidualnie do osoby.Nie sa to Panie jak inne pod telefonem, z którymi możesz sie umówic za 15 min.Pełny luksus i profesjonalizm.One o bdsm wiedza wszystko.

Dziekuje Pania za ta sesje.
Wroce na sesje jak najszybciej.Jesli tylko Panie znajda czas na sesje ze mna.

Wasz unizony kacper.
  • uleglykatowice

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #14

U których Domin jeszcze byłeś?

Napisz coś więcej o spotkaniu z Black Ladies. Jaki mają sprzęt? Jakie techniki dominacji stosują?
  • XXXXX

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #15

dajcie linka bo nie znam tych Pań
  • Dr.M

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #16

Cytuję: (Dr.M)
dajcie linka bo nie znam tych Pań

Link był u góry, proszę:

Cytuję: (sluga 40)
...
bdsm.pl/anonse-dwiedominy.php
Oferują w anonsie bardzo ciekawą formę tresury "weekend
pod obcasem"
  • Johan
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 10 mies. temu przez .

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #17

joham jeżeli u nich spróbujesz to będziesz miał porównanie z naszymi technikami bdsm...Myślę że będą miały wysoko postawioną poprzeczkę
  • Dr.M

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #18

Cytuję: (Dr.M)
joham jeżeli u nich spróbujesz to będziesz miał porównanie z naszymi technikami bdsm...Myślę że będą miały wysoko postawioną poprzeczkę

Ale to nie ja pytałem o opinie odnośnie tych Pań. Ja nie mam planów do Nich się wybierać, skomentowałem tylko, że mają fajną mają nazwę tej usługi "Weekend pod obcasem". Ale ja tam się na takie zabawy nie piszę, mój tyłek po godzince ma serdecznie dosyć .
  • Johan

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #19

no tak Pani Panndora pomimo drobnej budowy ciała ma ciężką rękę.
  • Dr.M

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #20

Cytuję: (uleglykatowice)
[quote]Witam

Byłem wczoraj na ok 4 godzinnym spotkaniu.koszt 1500zl, ale sa Warte wszystkich pieniedzy.jestem doswiadczony w temacie i odwiedzałem już wiele Pań w calej Polsce.teraz juz nie musze szukac.Sa niesamowite.Bardzo piekne i bardzo konkretne.Prawdziwe Dominy.teraz próbuje sie zapisac na weeeknd pod obcasem chociaż strasznei cieżko sie zapisać bo przyjmuja jedeynie do 4-5 osób.maja sprzet i urode.Nie moge o nich zaponiec.Podchodza bardzo indywidualnie do osoby.Nie sa to Panie jak inne pod telefonem, z którymi możesz sie umówic za 15 min.Pełny luksus i profesjonalizm.One o bdsm wiedza wszystko.

Dziekuje Pania za ta sesje.
Wroce na sesje jak najszybciej.Jesli tylko Panie znajda czas na sesje ze mna.

4h za 1500 za dwie dominy cena w sumie normalna cena wychodzi okolo 180zl za 1h na jedną dominę.
Ja mam pytania co urody i fotek czy autentyczne?
  • wyjęty z paradoksu

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #21

nie znam tych Pań ale myślę że fotki są autentyczne tyle że nie widać na tych fotkach tego super studia
  • Dr.M

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #22

Rzeczywiście studia nie widać może będą miały gadzety, stroje to to wszystko.

Nie moja sprawa ale wydaję mi się że działają z ukrycia by się nimi jakiś alf nie zaopiekował, anons byłby dawno na roksie lub na odlotach, bo jest dość długo na portalu na którym nie dużo osób wchodzi, także spotkanie napewno będzie dyskretne i tylko z zaufanymi osobami.
Ja sie im trochę nie dziwię że mogą działać na własny rachunek, po co dzielić się z alfami kasą , jak idzie to w pewien sposób ominąć.
oczywiście to hipoteza.
Jak jest w realu wiedzą same zainteresowane.
  • wyjęty z paradoksu

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #23

Panie sa realne.Fotki nie oddaja ich klasy i prosesjonalizmu.Nie maja studia tylko apartament i mnostwo sprzetu.Tak jak wspomnialem podchodza kazdego indywidualnie gdyz nie traktuja tego zawodowo. Biora wysoka danine ale miejsce tresury jest super dla dyskretnych spotkan, a takich mi zalezalo. Latwo sie z nim skontakowtac przez bdsm.Odpsiuja tylko tym ktory wydaja sie konkretni.Odpowiedz w tym samym dniu. Co do technik to nie maja, ale jak na prawdziwe dominy przystalo nie jest latwo im dogodzic.Nie ma sie co rozpisywac i debatowac jesli ktos chce i jest konkretny daja mu sznase.

Kacper
  • uleglykatowice

O:Black Ladies z Katowic 3 lata, 10 mies. temu #24

kacper zaproś swoje Panie na nasz portal, by mogły podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi Paniami uprawiającymi BDSM.
Będą tu bardzo mile widziane a reklamę będą miały za darmo...Pozdrawiam Panie z Katowic i zapraszam do naszego grona zacnych Domin
Z poważaniem dr.M
  • Dr.M

Black Ladies nowy anons odloty. 3 lata, 9 mies. temu #25

Anons nowy na odlotach ale Panie dość znane Katowice cennik chyba dotyczy dwóch domin na sesji.
moim zdaniem opłaca się.

www.odloty.pl/ogloszenia-towarzyskie/kat...ackladies/46095.html
  • wyjęty z paradoksu

Odp: Black Ladies z Katowic 3 lata, 9 mies. temu #26

To Pani Patrycja i Dominika, sa tez solo na anonasach bdsm, jak ktos szuka ciekawego klimatu, nie tylko bum, bum bum, polecam
  • adrian

Odp: Black Ladies z Katowic 3 lata, 9 mies. temu #27

Czy Panie potrafią wykonać zabieg cewnikowania?
  • turysta_bdsm

Odp: Black Ladies z Katowic 3 lata, 9 mies. temu #28

turysta_bdsm :
Czy Panie potrafią wykonać zabieg cewnikowania?

Chyba nie ale musisz dopytać, bo mnie medical nie kręci więc się nie dopraszałem Może Pani Patrycja, bo lewatywę choć się wzbraniałem zrobiła mi z dużą wprawa ale raczej na pielęgniarki nie wyglądają, maja za długie pazury
  • adrian

Odp: Black Ladies z Katowic 3 lata, 4 mies. temu #29

nie maja wlasnego studia tylko hotel wzglednie jakies mieszkania na godziny to zdecydowany minus
  • Evann
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.52 sekundy

Losowo wybrane anonse

noimage
Osoba do onanizmu
(Anonse BDSM / Osoba uległa)
wtorek, 24 czerwca 2014
noimage
Wirtualna Pani dla wirtualnego sługi
( / Anonse BDSM)