Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Studia BDSM w Polsce
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Studia BDSM w Polsce

Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #1

Zastanawiałem się nad pewnym zbiorczym tematem dotyczącym studiów BDSM na terenie Polski. Wasze opinie, wyposażenie takich lokali, w jakim stylu są wybudowane, czego w nich brakuje, jaka według Was powinna być lokalizacja takiego studia - centrum, czy raczej gdzieś na uboczu, itd. Które studio Wam szczególnie przypadło do gustu i co na taką opinię wpłynęło?

Przyznam, że nie do końca wiem, jak organizacja takiego tematu powinna wyglądać. Czy powinniśmy dążyć do osobnego wątku dla każdego studio? Wtedy dojdzie do sytuacji, gdzie wiele tematów może mieć jedną czy dwie odpowiedzi w przypadku lokali, które są mniej popularne. Druga opcja, czyli wszystko w jednym miejscu może nadmiernie rozdąć temat.

Ja zaproponuję następujący układ. Tutaj mówimy dość ogólnie o studiach BDSM w Polsce. Co ogólnie o nich sądzimy, jakie mają wspólne cechy, jakie mamy uwagi w stosunku do takowych, itd. Jeżeli natomiast studio jest na tyle popularne, że powstanie osobny wątek dla niego, to po prostu wstawi się tutaj odnośnik do tego bardziej szczegółowego wątku. Wydaje mi się, że to zapewni w miarę dobrą przejrzystość jak i łatwość odnalezienia potrzebnych informacji.

Czy powinny tu znaleźć się również opinie dotyczące konkretnych miejsc? Myślę, że tak ponieważ jak już wspomniałem mniej popularne studia mogą nie doczekać się osobnych tematów, chociaż to też oczywiście jest do przedyskutowania.

Zobaczymy, co nam z tego wyjdzie w praktyce. Czekam na Wasze opinie.
  • Johan

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #2

bardzo ciekawy temat...zobaczymy jak się rozwinie
  • Dr.M

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #3

To może zacznijmy od "Sado Royal" w Bytomiu. Ponieważ w innym dziale (Dział informacyjny) jest już wątek odnośnie tego studia, to go po prostu tu podlinkuję :

"SADO-ROYAL" - nowe Studio BDSM w Bytomiu

Co ja mogę o nim powiedzieć? To bardzo dobrze wyposażone studio, wcześniej nie miałem okazji być w podobnym, należy jednak wziąć poprawkę na moje bardzo skromne doświadczenie (byłem dotychczas zaledwie w 4 miejscach). Trochę dokładniej opiszę to studio (a w zasadzie jedno pomieszczenie w którym miałem okazję być) w podpiętym powyżej wątku.

Wiadomo, że ten opis to będą to tylko moje skromne spostrzeżenia. Jeżeli chodzi o fotki, to na tym forum nie problem znaleźć fotki z sesji w tym studio, jest ich bardzo wiele w galeriach użytkowników.
  • Johan
Ostatnio zmieniany: 4 lata temu przez .

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #4

"Sado-Royal" już nieraz opisywałem na forum, mam też fotki z Pokoju Tortur w profilu, także skupię się w tym wątku na innych miejscach w Polsce, gdzie można zaznać rozkoszy związanej z zabawami BDSM.

Bardzo pomysłowo urządzone jest studio w Warszawie u Lady Lady Patrycji. Fotki możecie zobaczyć pod linkiem:

bdsm.pl/anonse-akima.php

A tu jest video:

www.odloty.pl/ogloszenia-towarzyskie/war...trycja/10/video.html

Ciekawie wyposażone jest również Studio w Łodzi u Madame Elzy i Lady Wioletty:

www.bdsmstudio.pl/index.php/studio

Nieduże, ale posiadające wszystkie potrzebne do zabaw BDSM akcesoria, Studio Doma w Warszawie także posiada swoją stronkę. Myślę, że po przebudowie strony Panie dodadzą również jakieś fotki z Gabinetu BDSM, także warto śledzić stronkę:

www.nowolipie.pl

Podam jeszcze kilka linków do miejsc, w których nie byłem, ale również zaciekawił mnie wystrój wnętrza:

Poznań:
www.ladyanna.pl/_index.php?page=galeria

Katowice:
www.odloty.pl/ogloszenia-towarzyskie/kat...katarzyna/30557.html
www.odloty.pl/ogloszenia-towarzyskie/kat...ina-edyta/15350.html
www.odloty.pl/ogloszenia-towarzyskie/kat...lady-anna/35283.html

Dr. M napisała niedawno na forum, że planowane są spotkania w Warszawie, na Ochocie, także jeżeli Panie się zgodzą, to na Sadomanii będzie można napisać coś więcej na temat tego miejsca spotkań w klimacie BDSM.
  • czasownik

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #5

Cytuję: (czasownik)
"Sado-Royal" już nieraz opisywałem na forum, mam też fotki z Pokoju Tortur w profilu

Tak, wiem, że wielu już o nim pisało. Chodziło mi po prostu o temat który to wszystko, że tak powiem, zbierze do kupy i pokaże jak wygląda Polska pod tym względem. W jednym miejscu odnośniki zarówno do innych miejsc w internecie jak i do innych tematów na tym forum które opisują studia BDSM na terenie Polski . Jednocześnie staram się używać tutaj wielu odmian słów takich jak "Polska", "Studio", żeby ten zbiorczy temat stosunkowo łatwo mógł być odnaleziony w forumowej wyszukiwarce. A to, czy to zamierzenie zostanie zrealizowane, czy będzie to niewypał, okaże się w praniu .
  • Johan

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #6

"Sado-Royal" już nieraz opisywałem na forum ...

Zgadza się.

... Bardzo pomysłowo urządzone jest studio w Warszawie u Lady Lady Patrycji ...

Byłem. Lady Patrycja to wspaniała osobowość, studio może niezbyt duże ale godne polecenia, lokalizacja także.

... Ciekawie wyposażone jest również Studio w Łodzi u Madame Elzy i Lady Wioletty ...

Nie byłem.

... Nieduże, ale posiadające wszystkie potrzebne do zabaw BDSM akcesoria, Studio Doma w Warszawie także posiada swoją stronkę ...

To już chyba warszawska tradycja.

... Dr. M napisała niedawno na forum, że planowane są spotkania w Warszawie, na Ochocie, także jeżeli Panie się zgodzą, to na Sadomanii będzie można napisać coś więcej na temat tego miejsca spotkań w klimacie BDSM.

A czy mogę się ośmielić poprosić o więcej informacji nt. owego tajemniczego wciąż "miejsca spotkań w klimacie BDSM" znajdującym się na warszawskiej Ochocie ?

Pytam bo Szefowa w to miejsce się wybiera. Tak napisała.

Ciekawość mnie zżera ...

ps.: Johan, pozdrówka. Ja tu w swoim czasie (oraz na sadystki.pl) wiele pisałem. Więcej raczej nie będę ale odchodzę spokojny o to że mam następcę. Fajnie Ci idzie pisanie, nie masz z tym kłopotów ... Tak trzymać. I myśleć, drogi Kolego.
  • szczur

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #7

Cytuję: (szczur)

Byłem. Lady Patrycja to wspaniała osobowość, studio może niezbyt duże ale godne polecenia, lokalizacja także.

Szczur, a może coś więcej napiszesz o tym studio, bo w zasadzie to zdjęcia są zrobione tak, że nie za wiele widać, albo coś jest widać tylko do połowy itp. Czy jest tam coś jeszcze czego na zdjęciach nie widać? Co najbardziej Ci się podobało, czego brakowało itd?
  • Johan

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #8

Cytuję: (Johan)
... zdjęcia są zrobione tak, że nie za wiele widać ...

Studio, tak jak napisałem jest nieduże, w związku z czym raczej trudno pokusić się o ekspozycję tego co zawiera. To byłoby możliwe z tym że wymagałoby znającego się na rzeczy fotografa i pewności co do tego że odbiorca takich zdjęć również na rzeczy się zna. Wygląda to tak że w niezbyt dużej wielkości pokoju znajduje się wiele drobiazgów mających zastosowanie w BDSM.

Cytuję: (Johan)
... Co najbardziej Ci się podobało, czego brakowało ...

Ja nie jestem szczególnie wymagający, nie wypowiem się więc w kwestii czego brakowało. Mnie niczego nie brakowało ...

Nie wspomniałeś o lokalizacji. Jest znakomita zarówno z punktu widzenia mieszkańca aglomeracji jak i przyjezdnego.
  • szczur

O:Studia BDSM w Polsce 4 lata temu #9

Cytuję czasownik
Nieduże, ale posiadające wszystkie potrzebne do zabaw BDSM akcesoria, Studio Doma w Warszawie także posiada swoją stronkę. Myślę, że po przebudowie strony Panie dodadzą również jakieś fotki z Gabinetu BDSM, także warto śledzić stronkę:
www.nowolipie.pl

Zgodnie z założeniami tematu, podrzucam tu link do wątku na temat powyższego studia:

Studio "DOMA"
  • Johan
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.37 sekundy

Losowo wybrane anonse

noimage
podpaski
( / Anonse Towarzyskie)
wtorek, 28 października 2014
noimage
Wszystko