Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

BDSM co to znaczy ?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: BDSM co to znaczy ?

BDSM co to znaczy ? 5 lata, 2 mies. temu #1

NA POCZĄTEK DOWIEMY SIĘ CO TO BDSM .BDSM skrót pochodzi od słów Wiązanie i Dyscyplina (ang. Bondage & Discipline, B&D) Dominacja i Uległość (ang. Domination & submission, D&s, D/s) Sadyzm i Masochizm (ang. Sadism & Masochism, S&M). Odnosi się do szerokiego spektrum działań i formy relacji międzyludzkich wielu przypadkach nie są powszechną praktyką w międzyludzkich relacjach seksualnych. Wśród zachowań znajdują się nie tylko z dominacji, składania, dyscypliny, kar, niewoli, fetyszyzmu ale i pełnego spektrum osobowości i interakcji seksualnej. Mimo że niektóre działania maja formę przymusu BDSM nie jest formą molestowania seksualnego bowiem odbywają się za zgodą zaangażowanych partnerów. Działania i relacje w kontekście BDSM charakteryzuje fakt, że uczestnicy zazwyczaj dzielą się na osoby dominujące i uległe. osoby te dzielą się na osoby zajmujące stale określoną pozycję oraz osoby zmieniające pozycję w zależności od sytuacji tzw. switches. BDSM jest praktykowany jako odgrywanie konkretnych scen w których występują odpowiednie rytuały. Należą do nich m in odpowiednie sygnały czy kody a także odgrywanie konkretnej roli. W niektórych wypadkach dochodzi do uwzględnienia BDSM w codziennych aspektach życia.
  • PAMELATV

O:BDSM co to znaczy ? 5 lata, 2 mies. temu #2

ma ktoś pytania jeszcze o tej tematyce czy wszyscy już wiemy ?
  • PAMELATV

Uczennica... 4 lata, 11 mies. temu #3

Słyszałam o dominacji przy urzyciu eteru. co to takiego i w jaki sposób może byc przeprowadzona taka dominacja?
  • Naomi trans
  • Gold
  • Punkty: 764
  • Oklaski: 21
  • Honor Medal

O:BDSM co to znaczy ? 4 lata, 10 mies. temu #4

Eter służy do usypiania. Można więc, o ile umie się go zastosować bezpiecznie, użyć go np. do tego, by odegrać scenę porwania albo innej formy zniewolenia. Rozmawiamy, rozmawiamy, stosujesz eter, a ja budzę się już w dybach
  • nanemah

Dziwna dominacja... 4 lata, 10 mies. temu #5

Jestem świadoma, że eter służy do usypiania. Ale jak przeprowadzić taką dominację, jak facet jest uspany lub śnięty. A już o dźwiganiu kogoś to nie ma mowy, bo jak jak mając 56 kg, będzę dźwigała chłopa który waży 80 kg albo i więcej, co tez bardzo czesto zdarza się.
  • Naomi trans
  • Gold
  • Honor Medal

O:BDSM co to znaczy ? 4 lata, 10 mies. temu #6

Moim zdaniem eter raczej jest elementem fantazji niż praktyki w relacji Femdom, no, chyba że Pani jest dwa raz większa od uległego
A jeśli już - to raczej eter służy do tego, by właśnie np. zainscenizować porwanie, związać, a zabawa zacznie się, gdy delikwent się przebudzi
  • nanemah

Eter... 4 lata, 10 mies. temu #7

Długo taka osoba śpi po eterze i jak się go dawkuje? On ma chyba skłonności łatwopalne i jest bardzo lotny chyba? Więc ostatecznie może okazać się, że będzie dominacja wybuchowa a nie eterowa
  • Naomi trans
  • Gold
  • Honor Medal

O:BDSM co to znaczy ? 4 lata, 10 mies. temu #8

Przyznaję bez bicia (a szkoda, fajniej byłoby z biciem się przyznawać) - nie wiem. Ale mogę się dowiedzieć, jeśli jest taka potrzeba.
  • nanemah

Potrzeba ciekawości... 4 lata, 10 mies. temu #9

Potrzeby szczególnej nie ma. Ale skoro podejmujemy dyskusję w dziale dotyczącym "BDSM co to znaczy?" to jak najbardziej dyskusja na temat eteru i tego rodzaju dominacji tutaj jest wskazana i można tę wiedze w tym miejscy pogłebiać. Byłoby miło jakbyś dowiedział się i coś na ten temat napisał.
  • Naomi trans
  • Gold
  • Honor Medal

Pytanie... 4 lata, 7 mies. temu #10

Dzwonił ktoś do mnie w sprawie dominacji polegającej że przez dwa czy trzy miesiące miałabym wszystkie karty jego, hasła i piny, a o każdy grosz musiałby mnie błagać. Co to jest za dominacja i na czym konkretniej ona polega?
  • Naomi trans
  • Gold
  • Honor Medal

O:Pytanie... 4 lata, 6 mies. temu #11

Naomi trans napisał:
Dzwonił ktoś do mnie w sprawie dominacji polegającej że przez dwa czy trzy miesiące miałabym wszystkie karty jego, hasła i piny, a o każdy grosz musiałby mnie błagać. Co to jest za dominacja i na czym konkretniej ona polega?

Z tego co stwierdziłaś - jest to dominacja finansowa, osoba uległa w tej zabawie zwie się Moneyslave ,dominacja ta polega na właśnie dominacji stałej lub określonej polegającej na podpisaniu Kontraktu Niewolniczego składającego się z kilkunastu punktów opartych na rozkazach zadanych przez osobę dominującej kontrakt ten dotyczy spraw finansowych dojścia do kąt i tp. do kontraktu obowiązkowe jest kserokopi dowodu osobistego i drugi dokument wraz ze zdjęciem kontrakt może być rozwiązane lub zamknięty tylko przez osobę dominującą
  • Pamellatv

Cel... 4 lata, 6 mies. temu #12

A jaki jest cel takiej dominacji? Rozporządzam się finansami uległego i prosi mnie o wszystko? Pami bez kontraktu niewolniczego jesteś moją Moneyslave
Muszę dowiedzieć się jak najwięcej na temat tej dominacji, bo nieświadomie mam z tym do czynienia.
  • Naomi trans
  • Gold
  • Honor Medal
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.38 sekundy

Losowo wybrane anonse

Domina szuka niewolnika do sprzatania mieszkania.
Domina szuka niewolnika do sprzatania mieszkania.
(Anonse BDSM / Domina/Master)
środa, 26 lutego 2014
Szukam suki na wspólne rozpychanie odbytu
Szukam suki na wspólne rozpychanie odbytu
( / Anonse BDSM)
czwartek, 24 kwietnia 2014
noimage
POSZUKIWANA ULEGŁA KOBIETA
(Anonse BDSM / Domina/Master)
niedziela, 20 lipca 2014
Szukam PANI uległy 18lat
Szukam PANI uległy 18lat