Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

cewnikowanie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: cewnikowanie

Odp: cewnikowanie 2 lata, 3 mies. temu #31

najlepiej wode, ale nie za duzo, pecherz ma okreslona pojemnosc i moze sie pojawic bol
  • Mike0311
  • Expert
  • Punkty: 895
  • Oklaski: 0
  • Honor Medal

Odp: cewnikowanie 2 lata, 3 mies. temu #32

jeśli pamiętam to około 1,5l NaCl
  • adach33
  • Fresh
  • Punkty: 41
  • Oklaski: 2

Odp: cewnikowanie 2 lata, 3 mies. temu #33

Mike0311 :
najlepiej wode, ale nie za duzo, pecherz ma okreslona pojemnosc i moze sie pojawic bol

Jezeli wode to destylowana ale i z soli fizjologicznej rowniez mozna robic wlewy w pecherz i oczywiste ,ze okreslona ilosc
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Punkty: 2851
  • Oklaski: -283
  • Medal Uznania Honor Medal
  • Fachowiec

Odp: cewnikowanie 2 lata, 3 mies. temu #34

tak to max tyle, ja mialem inna , ale podobna torure, tzn musialem jak najdluzej wytrzymac bez oddawania moczu, bylo naprawde ostro, trudno jest w pewnym momencie wytrzymac jak sie duzo moczu nazbiera.
  • Mike0311
  • Expert
  • Punkty: 895
  • Oklaski: 0
  • Honor Medal

Odp: cewnikowanie 2 lata, 3 mies. temu #35

Dr.M :
ile soli wlałeś w jajka ??? fajna fotka
P3188238_2012-04-16.jpg

Wlałem ok 1,5l NaCl jeśli dobrze pamiętam. Cieszę się że Ci się podoba. Pozdrawiam.
  • adach33
  • Fresh

Odp: cewnikowanie 2 lata, 3 mies. temu #36

marzy mi się cały taki strój z latexu kolor srebrny kurde ale ciężko dostać
  • Dr.M

Odp: cewnikowanie 2 lata, 2 mies. temu #37

Próbowałam zabaw z cewnikiem już kilka razy i powiem szczerze, podobało mi się.

Oto jedna z moich przygód:

Image2_2012-05-24.jpg
  • asia_tv
  • Junior
  • Punkty: 233
  • Oklaski: 1

Odp: cewnikowanie 2 lata temu #38

mmm,sexi, a jaki rozmiar cewnika?
  • adach33
  • Fresh

Odp: cewnikowanie 2 lata temu #39

w pęcherz stosuję wlewy z przegotowanej wody. Tez super zabawa i b. mocne wytryski przy pełnym pęcherzu.
  • adach33
  • Fresh

Odp: cewnikowanie 5 mies., 3 tyg. temu #40

Witam. Będę troszkę nie skromny i się pochwalę jestem po raz kolejny zacewnikowany od soboty cewnikiem foleya w rozm. 14 i do tego używam na codzień worek do zbiórki moczu o poj. 350 ml. ponieważ bardzo łatwo jest go ukryć pod spodniami.
Noszenie cewnika sprawia mi ogromną przyjemność i podniecenie tak jak wspomniałem w wiadomości wcześniej.
Ogólnie mówiąc to mój organizm bardzo dobrze przyzwyczaił się do noszenia cewnika, nie odczuwam z jego powodu żadnych dolegliwości, lubię to jak sikam bez mojej żadnej kontroli, tylko co jakiś czas pozostaje opróżniać worek z moczu.
Pozdrawiam.
  • bobik4
  • Fresh
  • Punkty: 46
Za tę wiadomość podziękował(a): ostatni

Odp: cewnikowanie 1 miesiąc, 1 tydzień temu #41

Witam. Po niedługiej przerwie postanowiłem zajrzeć na moje ulubione forum, i chciałbym się podzielić troszkę nowymi faktami na temat mojego ulubionego hobby jakim jest cewnikowanie.
Oczywiście większość forumkowiczów pewnie już się zorientowała, że używam cewnika na poważnie czyli nie jest włożenie tylko w cewkę na 5 minutek jakaś tam krótka przyjemność i wyciągnięcie i jest ok. po cewniku.
W moim przypadku jest już inaczej ja od cewnika foleya wraz z workiem do zbiórki moczu bo taki zestaw stosuję, raczej się już uzależniłem.
Dotychczasowe cewnikowania jakie wykonywałem to były najdłużej 1 pełny tydzień, cały dzień i nawet do pracy, a później i spałem z cewnikiem i workiem.
Ale teraz w tym miesiącu to się troszkę już zmieniło, założyłem sobie cewnik 11.06.14 r. i mam go cały czas założonego do teraz czyli funkcjonuję już z nim prawie całe 14 dni.
Postanowiłem z aktualnie zamontowany cewnik mieć założony do końca lipca, później niestety muszę go wyciągnąć na czas urlopu bo wyjeżdżam nad morze, a po plaży nie będę paradował w slipkach z cewnikiem.
Po powrocie planuję powrócić do stałego zacewnikowania ponieważ sprawia mi to wielką przyjemność, daje ogrom wewnętrznego podniecenia, a poza tym ja lubię kiedy sikam do worka i tego w ogóle nie czuję i nie kontroluję.
Jedynie o czym muszę pamiętać to o okresowym opróżnieniu worka bo wiadomo zapełnia się moczem.
Nagrodę nobla dałbym p. Foleyowi temu co wymyślił to sprytne urządzonko w kształcie rurki z balonem, bo bardzo jest przydatne i ułatwia codzienne życie i dostarcza przyjemnych doznań.
Z racji stosowania cewnika foleya czuję się naprawdę pozytywnie ponieważ ułatwia mi też funkcjonowanie w pracy z racji jestem kierowcą, siedzę sobie np. przy kompie piszę na tym forum piję browarki nie mam problemów z sikankiem, bo wiadomo siurki lecą browarek się pije.
A także przyjemnie jest w nocy bo przesypiam bez problemów całą nockę, nie muszę wstawać do sikanka.
Także drodzy forumkowicze jak ktoś ma ochotę spróbować cewnikowania na stałe to polecam, ale jest zasada podczas zakładania musi być to robione w czystych a nawet sterylnych warunkach by nie narobić sobie nie potrzebnych kłopotów.
Gdyby ktoś miał jakieś pytania można pytać lub pisać na privka chętnie odpowiem udzielę informacji.
Pozdrawiam bobik4

100_1179.JPG

100_0376.JPG

100_0377.JPG
  • bobik4
  • Fresh
  • Punkty: 46
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.46 sekundy